02 lutego 2022

Przedszkole w Szkole

Wirtualne dni otwarte w Szkołach na Targówku

„Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice
wkrótce rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli, a także do oddziałów przedszkolnych i klas I w szkołach podstawowych.

Zapewne część z Rodziców stanie przed dylematem wyboru posłania dziecka do oddziału „0” – znajdującego się w szkole potocznie nazywanego „zerówką szkolną” lub przedszkolną. Niezależnie od wyboru – szkoły czy przedszkola – macie gwarancję pozostawienia dziecka pod opieką wysoko wykwalifikowanej i empatycznej kadry, odpowiednio przygotowanej do prowadzenia zajęć. …”

cd. pisma przewodniego z-cy Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy Jędrzeja Kunowskiego, oraz informacje o szkołach i dniach otwartych zamieszczono w specjalnie przygotowanym informatorze: w plikach do pobrania

Harmonogram Dni Otwartych w Szkołach na Targówku