16 września 2024

Szkoła Podstawowa nr 275

GRAMY DLA ALEXA - szkolny piknik charytatywny

Serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w szkolnym pikniku charytatywnym pod hasłem „Gramy dla Alexa”

KIM JEST ALEX
To absolwent SP 275, którego kariera sportowa (w barwach Polonii Warszawa w kategorii wiekowej U-17 był królem strzelców) została pokrzyżowana przez chorobę nowotworową. Alex rokował na świetnego napastnika na miarę Roberta Lewandowskiego. Od kwietnia poddany jest wyczerpującemu procesowi leczenia (cykle chemioterapii, terapia sterydami), który zaplanowany jest na 2 lata.

CEL PIKNIKU
Chcemy pomóc wrócić Alexowi do zdrowia i dołożyć choć małą cegiełkę, aby mógł skutecznie się rehabilitować w zakresie mentalnym i fizycznym.

PIKNIKOWE ATRAKCJE
- licytacje koszulek wybitnych polskich sportowców (m. in. Anity Włodarczyk, Otylii Jędrzejczak; Mai Włoszczowskiej i wielu innych)
- konkursy z nagrodami
- animacje i malowanie twarzy dla najmłodszych
- licytację gadżetów, gdzie każdy los wygrywa
- turniej drużyn piłki nożnej (uczniowie, rodzice i nauczyciele)
- mistrzostwa klas 8 w piłkę siatkową
- występy szkolnego zespołu cheerleaderek
- turniej szachowy

CZEGO JESZCZE MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ
Pysznego grilla przygotowanego przez profesjonalistów oraz muzyki w klimacie chillout z doświadczonymi DJ-ami!

GDZIE I KIEDY SIĘ WIDZIMY
28 września (sobota) w godzinach 11.00 - 14:30 na terenie boiska szkolnego naszej szkoły.